fbpx

Sport zawodowy – Dietetyk sportowy

Nie ma sportowców bez potencjału, są tylko tacy, którzy nie odkryli w pełni swoich umiejętności.

Jeśli trafiłeś tutaj, bo chcesz osiągnąć pełnię swoich możliwości, potrzebujesz merytorycznego wsparcia, to witam Cię, dokonałeś trafnego wyboru. Mówi się, że 70-80% sukcesu to dieta, a 20-30% to odpowiedni trening.

Korzystając z najlepszej wiedzy z zakresu żywienia i suplementacji jesteś w stanie poprawić swoje osiągnięcia sportowe. Ty, sztab trenerski i twoi fani ciągle oczekujecie, żebyś szedł do przodu. Po co masz robić krok w tył, ryzykując kontuzją, słabą formą, czy przemęczeniem. Dostarczając najlepsze paliwo dla swojego ciała, mięsni, mózgu i kości jesteś w stanie ciągle rozwijać się i dążyć do pełni swojego potencjału. Bycie osobą, która w całości lub częściowo utrzymuje się ze sportu jest bardzo ciężkie - jest wyzwaniem. Często dwie sesje treningowe dziennie, dbanie o dietę i suplementację, do tego zmęczenie psychiczne. Ja zajmę się kwestią żywienia i suplementacji, a Ty zyskasz spokój ducha i będziesz mógł dać z siebie więcej na każdym treningu i w dniu zawodów. Dzięki odpowiednio skomponowanej diecie i suplementacji możesz m.in. znacznie poprawić swój profil hormonalny, podwyższyć wydolność tlenową i beztlenową, znacznie przyśpieszyć regenerację, poprawić swój sen. W czasie współpracy jestem ze swoim podopiecznym w bliskim kontakcie. Wspólnie obserwujemy reakcje organizmu na zalecenia żywieniowe. Korzystam z badań diagnostycznych, żeby mieć jak najlepszy obraz kondycji twojego ciała. Dzięki temu, wiem w którym kierunku powinniśmy dalej iść.

Dzięki współpracy:

  • poprawisz swoje zdolności regeneracyjne
  • zwiększysz swoją wydolność
  • poprawisz skład jakościowy ciała
  • zwiększysz swoją siłę, szybkość i wytrzymałość

Jeśli nie osiągasz wymarzonych wyników, czujesz, że masz dużo wyższy potencjał, czujesz się zmęczony, zrezygnowany, jeśli chcesz być czołowym sportowcem… to najwyższy czas na konkretne działania! Porzuć to co Cię blokowało i Wzbij się na szczyt swoich możliwości. Przyjdź i opowiedz mi o swoich potrzebach i o tym jakich efektów oczekujesz. Zrobię wszystko, żebyś osiągnął swoje cele.

Spektrum działań: